Shirley Adisa

Rok narození: 2016

Potřebná měsíční částka: 1.800 Kč

Shirley můžete finančně podpořit na účtu NFKMS: 577409193/0300, var. s.: 610nebo pomocí portálu Darujme.cz v pravém sloupci této stránky, projekt „Podpora sirotků v Keni (Mešak Okumu)“

Shirley žije se svým otcem a dalšími třemi sourozenci ve slumu Settelite v Dagoretti, kde jsou také členy místní církve. Matka odešla od rodiny neznámo kam. Otec pracoval jako řidič taxi, ale nyní je bez zaměstnání a přivydělává si jen příležitostnými pomocnými pracemi.

Shirley má ráda nové přátele, cestování a tancování. Jejím snem je stát se lékařkou. Naše podpora slouží zejména k zakoupení jídla, oblečení, školného a školních pomůcek.

V roce 2023 jsme mohli Shirley osobně navštívit. Navštívili jsme jí ve škole „Children friend’s centre“, do které chodí. Škola je jednoduchá, ale vedená křesťany a je vidět, že tam mají děti rádi a záleží jim na nich. Shirley bylo 7 let a chodila do 1. třídy. Moc nám toho neřekla, protože se styděla, ale bylo vidět, že naše podpora pomohla zásadním způsobem změnit její život. Shirley se dosyta nají a má naději na kvalitní vzdělání.