Jak podpořit

Každý může být podle svých možností součástí velkého díla světové misie. Modlitba, psaní dopisů a povzbuzování, vyřizování záležitostí doma a pomoc po návratu – to vše jsou součásti podpory misionářů, do kterých vás zveme. Máte-li na srdci misii a misionáře jakkoli podporovat a hledáte v tom své místo, obraťte se na nás.

Každá misie stojí peníze. Každý misionář potřebuje v průměru několik desítek lidí, kteří pravidelně finančně podporují jeho službu. Pokud se k nim chcete připojit, můžete využít některou z možností níže. Na vaše finanční dary vám rádi vystavíme potvrzení a můžete si o ně snížit základ daně z příjmu.

Naše organizace nebyla, není a nebude příjemcem žádných státních ani evropských grantů, dotací či jakékoli jiné formy přerozdělování peněz daňových poplatníků. Veškerá naše činnost je financována dobrovolnými dary jednotlivců, firem a křesťanských církví.

Možnosti finanční podpory misie:

1. Bankovním převodem

Pro platby z ČR můžete své dary zasílat na náš účet:

577409193/0300 (ČSOB Praha 1)

QR platba:

Pokud svou platbu zašlete bez variabilního symbolu, použijeme ji na aktuálně potřebné účely. Pokud chcete podpořit konkrétní misijní projekt, je třeba připojit variabilní symbol dle seznamu níže.

Pro platby ze zahraničí:

IBAN: CZ9603000000000577409193, BIC: CEKOCZPP

Název účtu: Nadacni fond KMS; Banka: CSOB Praha 1

Pozn.: Vzhledem k vysokým bankovním poplatkům a nevýhodným převodním kurzům doporučujeme pro platby ze zahraničí využít raději portál Darujme.cz, nebo vám po dohodě sdělíme číslo našeho devizového účtu u Citfin.


2. Prostřednictvím portálu Darujme.cz

 

Moderní, bezpečný a rychlý způsob, jak nám poslat finanční příspěvek pomocí platební karty, rychlým převodem z vašeho účtu pomocí služby PayU, nebo službou Google Pay.


3. Nákupem na portálu GIVT

Naší službu můžete podpořit i obyčejným nákupem na internetu. Přidali jsme se do projektu GIVT, který podporuje neziskové organizace. Stačí, když nákupy, které děláte běžně, provedete přes portál GIVT. Část peněz z vaší útraty bude darována nám! Je to opravdu jednoduché, zabere vám to jen několik vteřin vašeho času. A co je nejdůležitější, při nákupu nezaplatíte nic navíc.

Seznam našich projektů:


Název misijního projektu

var. symbol