„Květa“

Modlitební místnost Domu modliteb

Službu „Květy“ můžete finančně podpořit na účtu NFKMS:

577409193/0300, var. s.: 2600

nebo pomocí portálu Darujme.cz v pravém sloupci této stránky

Misionářka vede modlitební tým přímluvců v Jeruzalémě. Vytváří prostor pro to, aby mohli čeští a slovenští věřící přijíždět na krátkodobé i delší pobyty, žehnat v rodném jazyku národům ze strategického místa u Zlaté brány a poznávat zaslíbenou zemi.
Od poloviny roku 2013 „Květa“ (jedná se o krycí jméno z důvodu ochrany identity misionářky) vede a spravuje v pronajatém bytě „Česko-slovenský dům modliteb v Jeruzalémě“ (http://dummodliteb.cz/). Vizí je, aby křesťané z Česka i ze Slovenska měli možnost přijíždět na krátkodobé i dlouhodobé (až tříměsíční) modlitební pobyty na strategické místo do Jeruzaléma. Aby toto místo bylo místem modliteb a chval našeho Boha v českém i slovenském jazyku; aby odtud zněly modlitby za spásu Izraele, Česka, Slovenska a ostatních národů; dále proklamace Božího Slova do aktuální situace a také modlitební příprava druhého příchodu Ježíše Krista.

Dům je na překrásném místě na Olivové hoře s výhledem na Chrámovou horu. Od návštěvníků se očekává účast na každodenní ranní společné modlitbě od 7 do 9 hodin (mimo sobotu). Potom mají možnost trávit celý den dle svého programu. Pro modlitbu je vyčleněna speciální místnost s výhledem na Chrámovou horu.
Byt je pohodlný, prostorný, s velkou kuchyní, kde si každý vaří sám ze svých surovin. Nakoupit se dá v blízkých obchodech. V celém bytě je dostupné WiFi. Západní zeď, neboli Zeď Nářků, je vzdálena přibližně 20 minut cesty pěšky. Ubytování je vhodné i pro pobyt celé rodiny a skupin do deseti lidí. Je vítané, když církev vyšle svého modlitebníka do domu modlitby a prakticky tak podpoří Jeruzalém.
V případě zájmu o pobyt na tomto místě a o podrobné informace o financích, dostupnosti a spojeních nás můžete kontaktovat.

Nejnovější zprávy od „Květy“: