Podpořili jsme nové asijské evangelisty

Ve spolupráci s organizací Asia Harvest jsme z našeho projektu 1100 – Čínští misionáři podpořili nové asijské evangelisty. Vzhledem k současnému velkému pronásledování církve v Číně byli podpořeni služebníci v sousedních zemích. Jsou to:

Jit (Nepál)

Jit se narodil v roce 1979 a má rodinu se třemi dětmi. Sdílí evangelium mezi několika nezasaženými kmeny vysoko v horách. Jedná se zejména o etnika Manangba, Sherpa, Tibetan a Gurung. Navzdory pronásledování ze strany místních buddhistických mnichů se Jitovi podařilo přivést ke Kristu více než 50 lidí, které i nadále vede a vyučuje. Prosím, modlete se za Jita a jeho rodinu, aby byli i nadále Božím světlem v místě velké duchovní temnoty.

Suresong (Laos)

Suresong se narodil v roce 1988 a spolu se svou manželkou slouží Bohu mezi 200-tisícovým etnikem Tai Lu v severním Laosu. Další velké množství členů tohoto etnika žije v sousední Číně, Vietnamu a Maynmaru. Suresong sdílí evangelium také mezi nezasaženými kmeny Tai Dam, Tay Pong a Hmong. Jeho služba je velmi plodná, přivedl ke Kristu už přes 100 lidí.