Misijní oběžník NFKMS 9 / 2023


Pavel Faul znovu navštívil sbory v Zakarpatí

Náš odvážný misionář opět navštívil zemi ve válečném stavu, aby posloužil místním křesťanům vyučováním a také předal humanitární pomoc. Reportáž z cesty si můžete přečíst zde.


Česko -slovenský dům modliteb v Jeruzalémě slaví deset let

Unikátní projekt víry, v jehož čele stojí naše misionářka „Květa“ a který za dobu své existence přivítal stovky českých křesťanů, slaví kulatiny! Více si můžete přečist zde.


Radka Rusínová šíří evangelium mezi muslimy

Bůh otevírá naší misionářce v Keni nové příležitosti k šíření dobré zprávy. A navíc se jí rýsuje možnost k přestěhování na lepší místo. Více si můžete přečíst zde.


Pomůžete zaplatit novou střechu dětského střediska v Keni?

Přednedávnem jsme vás požádali o příspěvky na novou střechu křesťanského střediska Baba Dogo v Keni, které dlouhodobě podporujeme. Střecha je v havarijním stavu a ohrožuje provoz střediska, které nabízí chudým dětem ze slumu často jejich jediné teplé jídlo za den, školní vzdělání a také svépomocné školící kursy pro dospělé. Našel se štědrý sponzor, který zdvojnásobí každý váš dar na tento účel až do celkové částky 140.000 korun. Připomínáme, že celkově potřebujeme na tento účel sehnat částku 280.000 Kč. Momentálně máme díky štědrým dárcům zajištěno asi 100.000 korun. Pomůžete nám dosáhnout cílové částky?

Pokud byste se na tom chtěli podílet, můžete přispět na náš účet: 577409193/0300, var. s.: 620, nebo pomocí portálu Darujme.cz na našem webu. Děkujeme!

QR platba:


Chcete podpořit naši službu?

Možnosti naleznete zde. Připomínáme zejména možnost podpořit nás nákupem na internetu prostřednictvím portálu GIVT. Nezaplatíte tak ani korunu navíc.

Nadační fond KMS, Na Žertvách 23, 180 00 Praha 8
Phone: 284 822 297
www.nfkms.cz
office@nfkms.cz